• English
  • Deutsch
  • Русский
Zamrażalnictwo, chłodnictwo, klimatyzacja - nowoczesne rozwiązania dla przemysłu

Minichłodnie projektowane przez naszą firmę to oferta dla klientów indywidualnych jak: restauracje, sanatoria, szpitale, stołówki, bary i inne lokale żywienia zbiorowego, gdzie zachodzi potrzeba składowania i przechowywania dużych partii żywności przez dłuższy czas.
Szerokie spektrum temperaturowe (od +5 °C do -25 °C) pozwala na długie przechowywanie całej gamy asortymentu, bez strat w jakości i świeżości.
Komory wykonane są z płyt warstwowych typu „sandwich”, o poliuretanowym bądź styropianowym rdzeniu. Zewnętrzną warstwę stanowi blacha ocynkowana, malowana proszkowo, posiadająca atest na kontakt z żywnością.

Instalacja chłodnicza to nowoczesny monoblok chłodniczy lub instalacja, składająca się z aparatu chłodniczego i chłodnicy umieszczonej w minichłodni, połączonej rurkami miedzianymi z izolacją (tzw. split). W zależności od potrzeb i warunków, z klientem indywidualnie ustala się: pozycję drzwi do minichłodni, jej przeznaczenie, preferowany zakres temperaturowy, grubości płyt warstwowych, ich rodzaj, moc agregatu. Dodatkowo na życzenie klienta projektujemy i wykonujemy meble chłodnicze na wymiar.